![Автор курсу М. Припутень](../../asset-v1:Profosvita+CS-M15+2023+type@asset+block@%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9C.%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C.png)
Припутень Максим Петрович
викладач спецдисциплін Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу
викладач спецдисциплін Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу
старший майстер Вищого професійного училища № 19 м. Дрогобича
заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області
методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області
Цей курс розроблено за фінансової підтримки Європейського Союзу та його держав-членів: Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії у межах програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». EU4Skills виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW). Зміст цього курсу є виключною відповідальністю його авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Європейського Союзу, його держав-членів та Програми.