![Автор курсу О.Паржницький](../../asset-v1:Profosvita+CS-M28+2023+type@asset+block@%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.png)
Паржницький Олександр Вікторович
директор НМЦ ПТО у Запорізькій області
Вступ
директор НМЦ ПТО у Запорізькій області
викладач спецдисциплін ДНЗ "Запорізьке машинобудівне вище професійне училище"
Цей курс розроблено за фінансової підтримки Європейського Союзу та його держав-членів: Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії у межах програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». EU4Skills виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW). Зміст цього курсу є виключною відповідальністю його авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Європейського Союзу, його держав-членів та Програми.